AKTUALNOŚCI
18.08.2016
Zapraszamy już dziś do zaplanowania udziału w targach w roku 2017. Mamy nadzieję, że specjalne interaktywne wydanie Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2017” będzie w tym pomocne. To jedyna taka publikacja a rynku! Można ją przyjemnie czytać na desktopie, tablecie czy komórce. W wydaniu prezentujemy przegląd wszystkich wydarzeń targowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w roku 2017.Piszemy również o polskiej gospodarce oraz nowym programie wspierania start-upów SMART WAY.

[ więcej ]


07.08.2016
Zapraszam do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. Szczególnej państwa uwadze polecamy zaproszenie na konferencję nowego marketingu – GOLDEN MARKETING CONFERENCE, która w tym roku skupi się na zagadnieniach neuromarketingu, innowacyjności i personalizacji. Dla czytelników PMT przewidziany jest specjalny rabat!

[ więcej ]


02.08.2016
Za nami półmetek wakacji, a zabawa na naszej plaży trwa w najlepsze. Gramy w planszówki, oglądamy filmy w kinie letnim, jeździmy na rolkach, gramy w piłkę, uczymy się języków obcych – u nas nie ma czasu na nudę!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Maszyn i Komponentów dla Przemysłu Włókienniczego, Odzieżowego i Obuwniczego - 26-28.02.2014

Targi INTERMIC to największa w Polsce platforma biznesowa, na której jest prezentowana oferta polskich i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów maszyn i komponentów dla przemysłu włókienniczego, odzieżowego i obuwniczego.

Wydarzenie jest dla przedsiębiorców doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów, zapoznania się z najnowszymi technologiami oraz trendami w branży.

Pierwsza edycja targów INTERMIC odbędzie się w dniach 26-28 lutego 2014 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich równocześnie z Targami Mody Poznań.

targi maszyn włókienniczych, targi maszyn odzieżowych, targi maszyn obuwniczych, wyposażenie sklepów

[ Wstecz ]
Zobacz również
Usługi